יום שישי, 20 בפברואר 2009

פטנטים

פטנט או פטנטים הינם שם שקיים במחשבות ממציאים בישראל ובעולם באופן של חלום. הצלחה של פטנטים ידועה כהצלחה שיש בצידה ממון רב. משקיעים בפטנטים, אם פרטיים, אנג'ל, ואם קרנות הון סיכון, יעדיפו כמעט באופן מוחלט להשקיע השקעות רק בפרוייקטים שמוגנים הגנות פטנט.
פטנט, , פטנטים - פטנט, בעגה הנהוגה בחיי היום יום, הינו דבר הכולל את הרעיון שהגה אחד או אחת, ממציא או ממציאה, ואינו הלכה למעשה ניתוח המונח בפאן המקצועי שמגדיר בתוכו המונח פטנט.
למעשה, פטנט הינו מונח מקצועי, משפטי שעיקרו בהגדרת חוק וסעיפי החוק בחוק הפטנטים בישראל, ובאמנות בינלאומיות בארצות לאום נוספות, בעיקר בארצות החתומות באמנות הבינלאומיות, 28 אמנות, שהעיקריות בינהן הן, אמנת פריז, וה- PCT.
____________________________________________________
פטנט, מתייחס למונופול שמקבל ממציא מכוח תעודת פטנט שקיבל ממדינה שבה הגיש בקשת פטנט. ממציא פטנט, יעבור כברת דרך של כשלוש עד חמש שנים עד שיזכה בתעודת פטנט. תחילת תהליך זה, יהיה במועד הגשת בקשת פטנט קבועה בישראל כדוגמה, או בקשה בישראל כדוגמה שעקבה בקשת פטנטים פרוביזורי, בתוך מתחם שנה מיום הגשת הבקשה הפרוביזורית, או בטווח שמונה עשר חודשים מיום הגשת בקשת PCT. פטנט, קבלת תעודת פטנט, או קיבול בקשת הפטנט שהוגשה על ידי בוחן הפטנטים אינה דבר טריוויאלי. עיקר הבחינה של בקשת פטנט על ידי הבוחן והתכתבויות המשרד עימןו, יעלו לכיסו של ממציא הפטנט בד"כ פי כמה וכמה מהגשת הפטנט או אגרותיה. חלק הארי מבקשות פטנט סופן להידחות, הינו, לא להגיע למצב של קיבול הבקשה, אף שבטווח כמהשנים אלו לעיתים הדבר כבר לא משנה לממציא של "הפטנט" מימלא.
__________________________________________________

פטנטים - קידום פטנט
פטנטים - בקשת פטנט
פטנט - חיפוש פטנט
פטנט - עריכת פטנט
פטנטים - רישום פטנט
פטנטים - מכירת פטנט
פטנטים - פטנט בינלאומי
פטנט - פיתוח פטנט
פטנט - פטנט מוצלח
פיתוח פטנט, פטנט למטבח, פטנט בישראל, חיפוש פטנט, עריכת פטנט, ליווי פטנט,
רישום פטנט, בלוג פטנטים, פטנט רפואי, פטנט חשמל, פטנט, בינלאומי, מכירת פטנט

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה